Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet na Kristýnu - 22. 9. 2017

27. 9. 2017

Družinový výlet na Kristýnu

pátek 22. 9. 2017

Náš první letošní výlet patřil nedalekému jezeru v Hrádku nad Nisou. Dopravu jsme zvolili naším oblíbeným dopravním prostředkem-vlakem.

Ráno vypadalo, že budeme muset akci kvůli počasí zrušit. Nicméně jsme měli štěstí a před obědem se vyjasnilo a my mohli odjet. Cestou nás sice ještě zastihla přeháňka, ale vzhledem k tomu, že štěstěna je nám opravdu nakloněna, nemuseli jsme ani vytáhnout pláštěnky a schovali se pod střechu, kterou jsme právě míjeli.

Dorazili jsme ke Kristýně z jihu a pokračovali dále na severní pláž. Po cestě jsme minuli několikero herních prvků, na kterých jsme strávili větší množství času. Měli jsme připravené i hry, ale ani jsme se k nim nedostali, děti byly spokojené se spontánní činností. Zbývala už jen společná fotka a zpáteční cesta, na které nás doprovázela skupina kačen, to se obzvláště líbilo.

Snad poprvé na našich cestách se nám stalo, že děti ve vlaku chválili cizí lidé, byla to pro nás velice příjemná zkušenost a doufáme, že ne poslední.

Ne vždy se zadaří, aby byla ideální skupina, a tak nás to v páteční odpoledne potěšilo, že jeli samé šikovné děti, a nebo, jak prohlásila Maruška:…těžko na cvičišti, lehko na bojišti…..asi to bude naše družinové motto J

 

Fotografie z akce: http://hela-85.rajce.idnes.cz/Vylet_na_Kristynu-druzina_22.9.2017/